Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Odkrijte svoj potencial v podjetju ACO

ACO. Naše ime je sinonim za kvalitetne in inovativne rešitve namenjene zbiranju, odvodnjavanju in obdelavi padavinskih vod v visoko- in nizkogradnji. To jedro kompetence dopolnjujejo izdelki za odvodnjavanje v prehrambni industriji, varovanje okolja, krajinsko arhitekturo in opremljanje športnih objektov.

Prisotni smo v več kot 40 državah sveta, s 35 proizvodnimi enotami na štirih kontinentih in več kot 5.400 zaposlenimi. Prepričani smo, da je največji del našega uspeha odvisen prav od predanih, sposobnih in visoko motiviranih sodelavcev. Ali želite postati del naše zgodbe? Prijavite se na prosto delovno mesto!

Prosto delovno mesto:

Tehnična podpora (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • Priprava tehničnih risb, detajlov, popisov in ostale projektne dokumentacije
  • Svetovanje projektantom, arhitektom in investitorjem
  • Upravljanje s projekti – spremljanje projektov in javnih naročil
  • Tehnična podpora prodajnemu timu
  • Tehnična pomoč izvajalcem na njihovih projektih
  • Delo se izvaja občasno tudi na terenu – obisk aktualnih gradbišč, projektivnih birojev, ipd.

Kaj nudimo:

  • Dolgoročno priložnost v urejenem delovnem okolju
  • Zaposlitev za nedoločen čas
  • Konkurenčno plačilo
  • Možnost osebnega razvoja
  • Konstantno dodatno izobraževanje
  • Samostojno in dinamično delo ter pridobivanje izkušenj v mednarodnem okolju

Pričakujemo osebo z:

  • Strokovno izobrazbo gradbene smeri (ali podobne tehnične smeri)
  • Stopnja izobrazbe: V. do VII.
  • Zaželene delovne izkušnje (niso pogoj – lahko tudi pripravnik)
  • Poznavanje programske opreme AutoCAD, MS Office
  • Znanje angleškega jezika
  • Pozitivnim in proaktivnim pristopom
  • Komunikativnimi sposobnostmi

Lokacija dela:

Šentjur

Prijavite se!

Če ste zainteresirani in izpolnjujete pogoje, vas vabimo, da nam pošljete svoj CV na info@aco.si.